Firma Cellofoam otevřela výrobu v Číně

Společnost Cellofoam nyní dokáže vyrábět své vysoce kvalitní výrobky také v Číně. Otevřením čtvrtého výrobního závodu (kromě těch v Německu, Turecku a České republice) to je další milník v mezinárodních plánech rozvoje společnosti.

Nové výrobní zařízení o rozloze 4000 m² se nachází ve městě Lianyungang v provincii Jiangsu ve východní Číně. Vedoucí prodeje Cellofoam Jürgen Grimmeißen, který pomáhal při založení dceřiné společnosti, vysvětluje, že tento projekt je vynikajícím strategickým krokem, který Cellofoamu umožňuje účinněji zásobovat asijské zákazníky: "Čína je důležitým růstovým regionem pro Cellofoam a naše místní přítomnost otevře nové příležitosti. "

V Číně naše společnost Cellofoam vyrábí různé materiály pro zvukovou izolaci, zejména pro použití v odvětví dopravy, např. v autobusových a kolejových vozidlech. "Naše pobočka v Lianyungangu nám umožní poskytnout produkty zvukové izolace pro čínský trh s garancí německé kvality - bez zbytečné dopravy přes půl světa," říká Jürgen Grimmeißen.

Nacházíte se: O společnosti Novinky