Aktuelles

Nákup CNC frézky

Zakoupením našeho nového CNC frézovacího stroje můžeme nyní frézovat přesné a jednotlivé 2D + 3D díly z PUR a PE pěny. »

Firma Cellofoam otevřela výrobu v Číně

Společnost Cellofoam nyní dokáže vyrábět své vysoce kvalitní výrobky také v Číně. Otevřením čtvrtého výrobního závodu (kromě těch v Německu, Turecku a České republice) to je další milník v mezinárodních plánech rozvoje společnosti. »

Nově otevřená Cellofoam pobočka ve Francii

1. ledna 2019 byla do provozu uvedena naše nová dceřiná společnost ve Francii. »

Tepelné panely CELLOFOAM: tepelné povrchy s integrovaným latentním materiálem akumulující teplo

Díky vrstvě integrovaného materiálu akumulující teplo (PCM = phase change material) jsou tepelné panely CELLOFOAM schopné ukládat a později postupně uvolňovat tepelnou energii. Používají se jako integrované povrchové vložky a optimálně doplňují konvenční systémy vytápění vozidel. PCM dokáže... »

Lepicí pásky otestovány podle EN 45545-2

Naše lepicí pásky Cello® ALU-01 a Cello® ALU-04 splňují požadavky R1, R7 a R17, HL3 podle Evropské směrnice o železničních vozidlech EN 45545-2. »

Volvo Bussar AB, Gothenburg, navštívili Cellofoam

Ke konci roku 2017 firma Cellofoam přivítala VIP navštěvníky v centrále v Biberachu: nejvyšší manažery švédského výrobce autobusů Volvo Bussar AG, Gothenburg. Cílem návštěvy bylo posílit obchodní vztahy a projednat  společné budoucí  projekty. 

»

Nejnovější materiály pro snižování hluku a tepelné izolace – prokázaly, že vyhovují normám požární bezpečnosti pro železniční a autobusové aplikace

Prevence a kontrola požárů v autobusech a kolejových vozidlech byla vždy klíčovým aspektem bezpečnosti cestujících a jeho význam se stále zvyšuje s rostoucím počtem cestujících. V blízké budoucnosti zavedení více a více elektrických a autonomních vozidel doplní další bezpečnostní požadavky,...
»

MEZINÁRODNÍ STROJÍRENSKÝ VELETRH Brno

Bude nám potěšením Vás přivítat 9.-13.10. 2017 v našem stánku 01 v pavilonu G1.
Nechte se inspirovat širokým spektrem produktů Cellofoam pro zvukovou a tepelnou
izolaci i interiérovou akustiku. 
Přijďte, společně navrhneme nejlepší řešení přímo pro Vás. Budeme se na Vás těšit.
»

Cello – Tlumič hluku – naše vývojová novinka

Ruší Vás hluk z vývodu vzduchu z ventilačních či větracích zařízení nebo tepelného čerpadla? V tomto případě Vám může pomoci naše novinka Tlumič hluku Cello® RSD. Efektivně snižuje hladinu hluku u vývodu vzduchu z ventilačních či větracích zařízení. Cello® RSD je dodatečným řešením, které lze... »

Novinka v našem portfoliu: Cello® obaly pro kompresory

Máte v provozu kompresor? V tom případě by pro Vás mohla být zajímavá naše vývojová novinka – obaly pro kompresory, které výrazně snižují jejich hluk. Obal pro kompresory Cello® SB 160 je kombinací dvou materiálů, vysoce absorpční polyesterové netkané textilie pro zvukovou izolaci a těžké fólie... »
Nacházíte se: O společnosti Novinky