Izolace pro potrubí pro různé použití

Izolace pro potrubní rozvody užitkových vozidel

Izolace pro potrubí jako dodatečné řešení

Izolace pro potrubí a roury

Izolace potrubí – jednoduchá instalace

Materiál Cello® Pipe insulation - izolace pro potrubí a roury je složena z polyesterové tmavě šedé netkané textilie, odpuzující olej a vodu. Vnější povrch je laminovaný hliníkovou nebo polyesterovou fólií.

Tato izolace je ideální pro všechna použití, kde jsou požadovány nejvyšší nároky na pevnost
a odolnost. Používá se jako tepelná izolace a ochrana potrubí v užitkových a kolejových vozidlech, klimatizačních a vzduchových systémech, výrobních zařízeních a dalších aplikacích.

Naše izolace pro potrubí a roury

Cello® PIPE 800 HO ALG-04

Izolace pro potrubí a roury z polyesterové netkané textilie odpuzující olej a vodu, laminovaná hliníkovou fólií. Cello® PIPE 800 HO ALG-04 je výbornou izolací díky velmi pevné a odolné hliníkové fólii, která výborně odráží teplo. Splňuje normu EN 45545-2: R1, HL-3 a je vhodná pro použití v kolejových vozidlech.

>> Zobrazit datový list

Cello® PIPE 800 HO 91-02

Izolace pro potrubí a roury z polyesterové netkané textilie odpuzující olej a vodu, laminovaná černou polyesterovou fólií. Cello® PIPE 800 HO 91-02 je velmi silná izolace s vynikající pružnou povrchovou vrstvou. Splňuje normu ECE R-118, přílohy 6 + 8 a je vhodná pro použití v autobusech.

>> Zobrazit datový list

Cello® PIPE 800 HO 95

Izolace pro potrubí a roury z polyesterové netkané textilie odpuzující olej a vodu, laminovaná lesklou stříbrnou hliníkovou fólií. Cello® PIPE 800 HO 95 je díky fólii velmi silnou izolací, která výborně odráží teplo. Splňuje normu ECE R-118, přílohy 6,7 a 8 a je vhodná pro použití v autobusech.

>> Zobrazit datový list

Nacházíte se: Výrobky Izolace pro potrubí